Casa Libera Bed and Breakfast
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Privat strand Adgang til strand |
| Spa og afslapning Jacuzzi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Libera Bed and Breakfast Florianópolis, som ligger 3 km fra Santinho Beach, har Wi-Fi i hele ejendommen. Florianópolis ligger 10 minutters kørsel fra Casa Libera Bed and Breakfast.
- Lufthavne
- Florianopolis Lufthavn37 km
- Togstationer
- Main Bus Station20 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Have
- Sauna
- Jacuzzi
På værelset
- Klimaanlæg
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Casa Libera Bed and Breakfast?
Et Casa Libera Bed and Breakfast giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Casa Libera Bed and Breakfast?
Kunder bør tjekke ud fra det Casa Libera Bed and Breakfast ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Casa Libera Bed and Breakfast?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Casa Libera Bed and Breakfast er 78$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Casa Libera Bed and Breakfast?
Det Casa Libera Bed and Breakfast tilbyder Fire mands værelse, Værelse med en kingsize-seng og Tre mands værelse at vælge imellem. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder et Casa Libera Bed and Breakfast?
Der er en swimmingpool på et Casa Libera Bed and Breakfast.